RADIO SZPILA

foto

Utwór: LIVE

Wykonawca: LIVE

Szpila Radio

DZISIAJ
1 2
2 3


RAMÓWKA
PONIEDZIAŁEK
WTOREK
ŚRODA
CZWARTEK
PIĄTEK
SOBOTA
NIEDZIELA
CIĘŻKI PORANEK
image
Codziennie o godz. 08:00 budzimy słuchaczy ciężkimi brzmieniami gitar. Na audycji Ciężki Poranek możecie usłyszeć black metal, death metal, doom metal, gothic metal, power metal, speed metal, metal symfoniczny, thrash metal, tradycyjny heavy metal.
BLUES - ROCK
image
Od poniedziałku do niedzieli zapraszamy miłośników bluesa. Usłyszycie klasyków bluesa sceny polskiej jak i zagranicznej. Blues-Rock w Szpila Radio godz. 09:00.
POLSKA MUZYKA
image
Codziennie w samo południe polska scena muzyczna i artyści śpiewający w języku ojczystym. Polska muzyka codziennie o godz. 12:00.
CHILLOUT
image
Od poniedziałku do soboty Szpila Radio zaprasza na godzinę z chillout. Relaksujące dźwięki muzyki chillout godz. 13:00
POPOŁUDNIE Z ROCKIEM
image
Wysublimowane brzmienia gitar w Szpila Radio. Na audycję Popołudnie z rockiem zapraszamy codziennie o godz. 14:00. W trakcie audycji usłyszycie szeroko pojętą muzykę rockową począwszy od rocka klasycznego poprzez rock alternatywny i hard rock po rock progresywny. Serdecznie zapraszamy.
POEZJA ŚPIEWANA
image
Słowa ukryte w dźwiękach, czyli cykl audycji poświęconych poezji śpiewanej. Odkryj słowa ukryte w dźwiękach w każdą środę o godz. 22:00. Poezja śpiewana w Szpila Radio serdecznie zapraszamy.
MUZYKA FILMOWA
image
Wtorek z muzyką filmową. Godzinna audycja z niesamowitymi utworami zaczerpniętymi z muzyki filmowej. Wtorek godz.22:00 Muzyka filmowa w Szpila Radio.
RIFF AND SOLO
image
Wtorek godz. 23:00 Riff and Solo, czyli wszystko co "ciężkie", melodyjne czasami melancholijne, ale zawsze porywające.
JAZZ
image
Sobota godz. 13:00. Godzina z jazzem, czyli audycja "Czas na Jazz".
MUZYKA KLASYCZNA
image
Niedzielny nastrojowy wieczór w Szpila Radio. Muzyka klasyczna godz.22:00.
4X4
image
Napęd na cztery koła, czyli audycja czterech wykonawców. 4 X 4 w każdą sobotę o godz. 16:00. Zapraszamy.
No i Stało Się !!!
image
Audycja "No i Stało Się !!!" sobota godz. 14:00. Przegląd nowości płytowych, wydawnictw muzycznych które ukazały się w bieżącym tygodniu. Serdecznie Zapraszamy.